Antivibracinė profilių juosta „StopSound – DB“

 • Kraunamos nuotraukos

  Antivibracinė profilių juosta „StopSound – DB“

  Kaina 650
  Į krepšelį 

  Lipni sandarinimo juosta „Stop Sound – DB“ sukurta taip, kad slopintu vibraciją, praeinančią pro garsą izoliuojančios konstrukcijos metalinį rėmą. Prieš montuojant garsą atspindinčias medžiagas tokias , kaip Sonoplat Standart , AkustikGypsum GKLZ, AkustikGypsum M1, Stop Sound – DB juosta priklijuojama prie metalinio profilio ir veikia kaip sandariklis tarp profilio ir garsą atspindinčios medžiagos.  

 •  Lipni sandarinimo juosta „Stop Sound – DB“ sukurta taip, kad slopintu vibraciją, praeinančią pro garsą izoliuojančios konstrukcijos metalinį rėmą. Prieš montuojant garsą atspindinčias medžiagas tokias , kaip Sonoplat Standart , AkustikGypsum GKLZ, AkustikGypsum M1, Stop Sound – DB juosta priklijuojama prie metalinio profilio ir veikia kaip sandariklis tarp profilio ir garsą atspindinčios medžiagos.

  Sudėtis

  Porėtas pūstas polietilenas


  Naudojimo paskirtis

  Kaip vibroakustinė tarpinė rėmo garso izoliacijos sistemose, skirta metalinį profilį atsieti nuo sienų, grindų ir lubų pagrindo
  medinėje korpuso konstrukcijoje montuojant grindis ant rąstų.
  montuojant sienų, lubų, pertvaras, kad būtų sukurtas sandarumas tarp metalinių profilių su gipso kartono lakštais, ar sonoplat standart plokščių. 

   

  MODIFIKACIJA ILGIS MM PLOTIS MM STORIS MM
  Antivibracinė profilių juosta „StopSound - DB“ 30000 50 2
 • Alternatyvios prekės