Antivibracinės tvirtinimo detalės „Sonokrep EP20“

 • Kraunamos nuotraukos

  Antivibracinės tvirtinimo detalės „Sonokrep EP20“

  Kaina 550
  Į krepšelį 

  Tvirtinimo detalės „Sonokrep EP 20“ naudojamos garso izoliacijos sistemose ir yra skirtos vibracijos slopinimui ir pašalinimui iš profilio konstrukcijos.  

 • „Sonokrep EP 20“ yra antivibracinė tvirtinimo priemonė, naudojama garso izoliacijos sistemose. Ši priemonė bus naudinga profilių konstrukcijų triukšmui sušvelninti bei leis pašalinti vibracijas. Idealiai tinka mažo dažnio triukšmo ir vibracijos pakabinamose lubose sumažinimui. Taip yra todėl, kad garso izoliacijos sistema su „Sonokrep EP“ laikančiosiomis pakabomis gali išlaikyti struktūrinį ir smūginį triukšmą. Ši sistema taip pat saugos nuo triukšmo, kuris gali patekti per grindis iš kitų aukštų.

  Naudojamos:
  • rėminėse (karkasinėse) lubų sistemose;
  • karkasinėse sienų sistemose;
  • bet kuriose pakabinamose ir karkasinėse konstrukcijose.

  Sudėtis:
  • poliuretano elastomeras „Sylomer“;
  • plieno rėmas;
  • perforuota tvirtinimo plokštelė, profilis 27 x 60 mm.

  Tvirtinimo detalės „Sonokrep EP 20“ naudojamos garso izoliacijos sistemose ir yra skirtos vibracijos slopinimui ir pašalinimui iš profilio konstrukcijos. Jas lengva įdiegti ir diegimui nereikia specialių įgūdžių. Antivibracinės tvirtinimo detalės padidina sistemos garso izoliacijos (nepriklausomai nuo jos konfigūracijos) akustines charakteristikas (125 Hz - 1000 Hz dažnių diapazone ≈ 5 dB). Metalinių detalių ir tvirtinimo elementų struktūra „Sonokrep EP“ turi standartinę tiesioginę pakabą, skirtą montuoti į lubų profilius 27 x 60 mm. Antivibracinės tvirtinimo detalės gali būti modifikuojamos dviem būdais, kurie skiriasi nuo garso izoliacijos sistemos apkrovos dydžio.

  Naudojimo rekomendacijos:
  „Sonokrep“ detalės montuojamos ant lubų per dvi skylutes pakabos pagrinde su 6 mm skersmens ankerinėmis vinimis. Kitos detalės yra montuojamos ant profilio viršaus, kuris yra dalis palaikančiosios struktūros.