Garsą izoliuojanti medžiaga „Tecsound“ SY 70

 • Kraunamos nuotraukos

  Garsą izoliuojanti medžiaga „Tecsound“ SY 70

  Kaina 120 
  Į krepšelį 

  „Tecsound“ yra sertifikuota pagal Europos kokybės standartus, saugi aplinkai ir žmonėms.  

  (Rulone yra - 6,1m2)

  (Kvadrato kaina - 18,50 €/m2 su PVM)

  (Rulono išmatavimas - (5м х 1,22м х 3,7мм)   (Kvadrato kaina su nuolaida - 4,29 €/m2 su PVM) (Kvadrato kaina su nuolaida - 4,29 €/m2 su PVM) 

 • Itin gerai garsą izoliuojanti medžiaga „Tecsound“ jau yra pamėgta daugelio klientų visame pasaulyje dėl savo puikių savybių bei itin geros kainos. Šios izoliacinės medžiagos galima įsigyti trijų storumo lygių priklausomai nuo poreikių. Ši medžiaga naudojama montuojant grindis, lubas, sienas bei pertvaras įvairaus tipo patalpose, kuriose gali reikėti geros garso izoliacijos. Triukšmo izoliavimo medžiaga yra itin plona, elastinė ir turinti didelį specifinį svorį bei rišamuosius polimerus. Aragonitas yra natūralus kalcio karbonato polimorfas ir pagrindinė kalkakmenio ir marmuro sudedamoji dalis. Tokia kompozicija suteikia „Tecsound“ 70 medžiagai elastingumą, jos paviršiaus tankis yra didelis (6,9 kg / m²) , o storis mažesnis nei 4 mm. Dėl šios priežasties grįžtamasis ryšys apie garso izoliaciją „Tecsound“ yra visada teigiamas.
  „Tecsound“ garso izoliacinę medžiagą galima naudoti bet kuriam pastatui, rėmo ir berėmėse konstrukcijose. Ją lengvai sumontuosite ant itin įvairių paviršių ir pagerinsite garso izoliacines savybes tokių medžiagų kaip gipskartonis, OSB, faneros plokštės ir kitos medžiagos.
  Ši medžiaga tinkama naudoti ant lygių išbetonuotų grindų (kai grindys yra paruoštos parketo, laminato, linoleumo ar kitų medžiagų klojimui), po bet kokiu grindų sluoksniu ant švaraus ir lygaus paviršiau, stogo dangoms ir pertvaroms tarp aukštų, sienų ir pertvarų apsaugai nuo triukšmo bei kitur. „Tecsound“ medžiaga gali būti montuojama ant visų tipų paviršių (tinkas, metalas, plastikas ir kitos). Svarbu, kad paviršius būtų lygus, švarus ir sausas. Prieš pradėdami montuoti patalpą švariai išvalykite, nes statybinės šiukšlės gali pažeisti dangą. Jei montuosite medžiagą ant seno tinko – prieš tai rekomenduojama jį atnaujinti.
  „Tecsound“ reiktų laikyti sausoje, apsaugotoje nuo pažeidimų vietoje ir ne aukštesnėje kaip 35 °C temperatūroje.

  Sudėtis:
  • natūralus mineralinis aragonitas;
  • polimerai, kuriuose nėra bitumo ir kenksmingų priemaišų;
  • apsauginis neaustinių medžiagų (spunbondo) sluoksnis.

  Naudojimas sienoms:
  „Tecsound“ medžiaga yra klijuojama ant gipso kartono plokštės horizontalios plokštumus. Montažas atliekamas toje pusėje ant kurios yra pritvirtinta „Tecsound“ medžiaga.
  Jei „Tecsound“ medžiagą montuosite tarp dviejų gipso kartono plokščių ar gipso kartono plokščių rėmų sistemose, būtinai prieš montavimą priklijuokite profilio vibraciją slopinančią juostą.

  Naudojimas grindims:
  Jei planuojate naudoti „Tecsound“ medžiagą grindų garso izoliacijai ant išlyginto betono sluoksnio – medžiagą denkite su 5 cm užlaida. Jungtis klijuokite karštais klijais arba karštu oru. Jungiant kitais būdais gali likti skylučių, o jos sumažins „Tecsound“ izoliacines savybes. Klojant po laminatu ar parketu medžiagą junkite tiksliai taip, kad nebūtų plyšių. Rekomenduojame siūles užpildyti Sonetic akustiniu sandarikliu arba pritvirtinti sustiprinta juosta.

  Kitas naudojimas:
  Gipso kartono vidinėse pertvarose.
  Karkasinėse ir bekarkasėse sienų konstrukcijose.
  Garso izoliacija smėlbetonio grindims po išlyginimo arba prieš klojant viršutinę grindų dangą (laminatą, parketą ir panašiai).
  Metalo konstrukcijose (profiliuoti lakštai, stogo dangos).
  Metalo konstrukcijų elementų garso slopinimui (profilių kreiptuvai, kanalai ir kita).
  Garso izoliacijai industrinėse patalpose (kabinose, dirbtuvių zonose, metalo angaruose).
  Metalinių durų garso izoliacijai.
  Profesionalioms akustinėms nišoms ir dėžėms.

  „Tecsound“ yra sertifikuota pagal Europos kokybės standartus, saugi aplinkai ir žmonėms. „Tecsound“ galite naudoti ne tik įprastinėse gyvenamosiose patalpose, bet ir vaikų priežiūros įstaigose, kuriose kreipiamas didelis dėmesys medžiagų saugumo reikalavimams. „Tecsound“ užtikrins geriausią triukšmo lygio sumažinimą.

    

  Charakteristikos   T- 70 
  Ore garso sumažinimo rodiklis, Rw  28 dB 
  Garso sumažinimo indekso padidinimas     Iki 18 dB 
  Membranos paviršiaus tankis, kg / m2  6,9
  Membranos tankis,      kg / m3  1900 
  Degumo įvertinimas  B1
  Specifikacija   T- 70  
  Medžiagos specifikacijos (ilgis ir plotis), mm  5500x1200 
  Medžiagos storis, mm  3,7
  Medžiagos kvadratinis dydis, m2  6,1
  Medžiagos svoris, kg  47