„Sonokrep Protector“ tiesioginio tvirtinimo kronšteinas su gumine tarpine

 • Kraunamos nuotraukos

  „Sonokrep Protector“ tiesioginio tvirtinimo kronšteinas su gumine tarpine

  Kaina 225
  Į krepšelį 

  Jis naudojamas sienų, pertvarų ir lubų profilių konstrukcijose ir garso izoliacijos sistemose kaip apsauga nuo vibracijos ir siekiant pagerinti patalpos akustines charakteristikas.  

 • Kronšteinas (dar vadinamas tiesioginio tvirtinimo gembe) su gumine elastomero tarpine reikalinga siekiant sumažinti triukšmą. Jis naudojamas sienų, pertvarų ir lubų profilių konstrukcijose ir garso izoliacijos sistemose kaip apsauga nuo vibracijos ir siekiant pagerinti patalpos akustines charakteristikas. Tai ekonomiškas variantas pasižymintis nesudėtingu montavimu.

  Naudojamas:
  • rėminėse (karkasinėse) lubų sistemose;
  • karkasinėse sienų sistemose;
  • bet kuriose pakabinamose ir karkasinėse konstrukcijose.

  Sudėtis:
  • tiesioginio tvirtinimo pakaba metaliniam profiliui 27x60 mm;
  • guminis elastomeras (tarpinė).

  „Sonokrep Protector“ yra universalus garso izoliatorius, skirtas slopinti vibracijos ir struktūrinio triukšmo perdavimą. Kronšteinas su tarpine tinkamas naudoti, kai reikia garso izoliacijos pakabinamoms luboms ir sienoms. Naudojamas sistemose su gipso kartono, gipso pluošto, magnezinio cemento – stiklo pluošto plokštėmis, OSB ir t.t., siekiant pagerinti akustines charakteristikas. Tai ekonomiškas profesionalių pakabų analogas, naudojamas bet kokio tipo patalpose ir nereikalaujantis specialių montavimo įgūdžių.
  „Sonokrep Protector“ yra pagamintas iš U formos galvanizuoto perforuoto plieno, kurio storis yra 1 mm. Komplekte yra vibracijoms atsparus įdėklas, apsaugantis nuo kontakto nuo kaiščiais. Tarpinė pagaminta iš optimalaus tankio guminio elastomero. Ši medžiaga sumažina vibraciją. Pakaba idealiai tinka standartiniam 27x60 mm profiliui.