VAMZDŽIŲ GARSO IZOLIACIJA

 • Kraunamos nuotraukos

  VAMZDŽIŲ GARSO IZOLIACIJA

  Kaina 33946
  Į krepšelį 

  Tecsound“ FT yra profesionali daugiasluoksnė garsą izoliuojanti medžiaga, susidedanti iš vieno (FT) arba dviejų (2FT) akustinio veltinio ir viskoelastinės medžiagos sluoksnių. (aliuminio sluoksniu) „Tecsound“ FT naudojamas kaip garsą sugeriantis, garso izoliacijos ir vibracijos slopinimo sluoksnis sudėtingose profesionaliose garso izoliacijos sistemose. 

  (Rulone yra - 6,62 m2)

  (Kvadrato kaina - 51,43 €/m2 su PVM)

  (Rulono išmatavimas - 5,5m х 1,2m х 13 mm  )  

 • „Tecsound“ FT yra profesionali daugiasluoksnė garsą izoliuojanti medžiaga, susidedanti iš vieno (FT) arba dviejų (2FT) akustinio veltinio ir viskoelastinės medžiagos sluoksnių. (aliuminio sluoksniu) „Tecsound“ FT naudojamas kaip garsą sugeriantis, garso izoliacijos ir vibracijos slopinimo sluoksnis sudėtingose profesionaliose garso izoliacijos sistemose.
  „Tecsound“ galite naudoti siekdami suteikti akustinį komfortą specializuotose ir pramoninėse patalpose. Šią medžiagą lengva ir patogu naudoti siekiant efektyviai apsaugoti patalpas nuo kanalizacijos ir nuotėkų vamzdžių, vėdinimo ir kondicionavimo bei vandens tiekimo sistemų keliamo triukšmo.
  „Tecsoud“ galite naudoti tiek gyvenamiems būstams, tiek pramoninėje statyboje, tiek ir specializuotoms patalpoms. Ši medžiaga puikiai tiks įrašų ir foto studijų, naktinių klubų, kino teatrų, prekybos ir pramogų centrų, sporto kompleksų, restoranų ir kitų patalpų apsaugai nuo išeinančio bei išorinio triukšmo.

  Galima naudoti:
  • nuotėkų vamzdžių, vėdinimo ir kondicionavimo bei vandens tiekimo sistemų keliamo triukšmo.

  Sudėtis:
  • natūralus mineralinis aragonitas;
  • polimerai, kuriuose nėra bitumo ir kenksmingų priemaišų;

  „Tecsound“ yra sertifikuota pagal Europos kokybės standartus, saugi aplinkai ir žmonėms. „Tecsound“ galite naudoti ne tik įprastinėse gyvenamosiose patalpose, bet ir vaikų priežiūros įstaigose, kuriose kreipiamas didelis dėmesys medžiagų saugumo reikalavimams. „Tecsound“ užtikrins geriausią triukšmo lygio sumažinimą. 

  Charakteristikos      FT 55 AL 
  Ore garso sumažinimo rodiklis    Rw < 28 dB 
  Vidutinis medžiagos garso sugerties greitis      NRC  0,33 
  Medžiagos W / m oС, šilumos laidumas         0,037 
  Membranos paviršiaus tankis, kg / m2             5
  Membranos tankis, kg / m3         1900
  Bendras medžiagos tankis, kg / m3           60
  Degumo įvertinimas           83
  Specifikacija   
  Medžiagos specifikacijos (ilgis ir plotis),mm      5500x1200 
  Medžiagos storis, mm            13
  Medžiagos kvadratinis dydis, m2           6,6
  Medžiagos svoris, kg            50